Výroba stlačeného vzduchu

Našim poslaním je čo najlepšie poznať a pochopiť aktuálne potreby zákazníka a snažiť sa predpovedať smerovanie jeho požiadaviek v budúcnosti.

Stlačený vzduch

Stlačený vzduch má univerzálne využitie v stavebníctve a priemysle. Naplánujeme vám spoľahlivú výrobu stlačeného vzduchu podľa vašich individuálnych potrieb. A premyslíme rozsah riešenia tak, aby sa dal jednoducho meniť, ak sa vaše potreby časom zmenia.

Kompresory

Nastavíme vám výkon kompresorov podľa špecifických požiadaviek vášho pracovného priestoru. V našom portfóliu poskytujeme dodanie a montáž pojazdných, stacionárnych piestových a stacionárnych skrutkových kompresorov.

Kompresorové stanice

Naprojektujeme vám kompresorovú stanicu podľa priestorových možností vašej výroby alebo prevádzky. Pripravíme vám analýzu základných vstupných parametrov na základe ktorej vám zostavíme ekonomicky a technicky najoptimálnejšie riešenie.

Vzdušníky

Nádrže na stlačený vzduch sú elementárnou súčasťou systému stlačeného vzduchu. Pôsobia ako nárazníková zóna medzi výrobou a spotrebou, poskytujú konštantný prevádzkový tlak a efektívnu prevádzku kompresorovej stanice.

Sušiče vzduchu

Sušiče vzduchu odstraňujú vlhkosť zo stlačeného vzduchu. Absorbčné sušiče a vymrazovacie sušiče, ktoré používame v systémoch stlačeného vzduchu minimalizujú straty výkonu a zabezpečujú minimálne prevádzkové náklady.

Filtrácia vzduchu

Nastavíme vám ekosystém filtračných riešení pre stlačený vzduch s rôznymi typmi a kategóriami filtrov. Vyberieme vám tie najmodernejšie filtračné mechanizmy, testovacie zariadenia a inovácie, a zohľadníme individuálne potreby vašej prevádzky.

Referencie

Na kvalite si potrpíme bez ohľadu na to, či riešime projekt obytného domu alebo priemyselného objektu. Pozrite si, ako pracujeme v našej galérii zrealizovaných projektov.

Chcete s nami spolupracovať?