O nás

Sme slovenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na komplexné dodávky vykurovania, chladenia a plynofikácie. Dôsledne dodržiavame systém riadenia kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2000, vďaka ktorému sa neustále rozvíjame a rastieme.

Dlhoročné skúsenosti

Za takmer štvrťstoročie nášho fungovania sme úspešne zrealizovali malé i veľké projekty na celom Slovensku.

Odbornosť

Zamestnanci sú naším najväčším kapitálom. Zamestnávame len skúsených profesionálov vo svojich oboroch.

Komplexné služby

Váš projekt dokážeme zrealizovať od prvej skice cez zavedenie do prevádzky, až po komplexný servis.

Kvalitou našich služieb sme sa etablovali medzi úspešné slovenské firmy

Spoločnosť PROVEST, s.r.o. bola založená v roku 1995. Na začiatku podnikania sme sa sústredili na regionálny trh, a postupne sme rozširovali naše pôsobenie. Venovali sme sa projektom vykurovania, plynovodov, výmenníkových staníc, regulačných staníc plynu a plynových kotolní.

V roku 2003 sme sa začali orientovať aj na realizáciu priemyselných objektov, polyfunkčných domov, obcí a miest na celom Slovensku. V súčasnosti je PROVEST, s.r.o. dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť.

Dôsledne dodržiavame systém riadenia kvality pri realizácii každej zákazky. Náš prístup je zárukou, že zrealizované technologické celky budú spĺňať požiadavky investora, platnú legislatívu, a budú mať minimálny negatívny dopad na životné prostredie.

Certifikáty

Referencie

Na kvalite si potrpíme bez ohľadu na to, či riešime projekt obytného domu alebo priemyselného objektu. Pozrite si, ako pracujeme v našej galérii zrealizovaných projektov.

Chcete s nami spolupracovať?