Chladenie

Našim poslaním je čo najlepšie poznať a pochopiť aktuálne potreby zákazníka a snažiť sa predpovedať smerovanie jeho požiadaviek v budúcnosti.

Dodávka a montáž
chladiacej techniky

Technologické chladenie

Zabezpečujeme technologické chladenie pre výrobné a technologické haly. Pripravujeme riešenia na mieru vo všetkých oblastiach výroby. Poslednú realizáciu technologického chladenia sme pripravili vo výrobnom závode Franke Slovakia v Strečne.

Chladiace zdroje – chillery

Chladiace jednotky slúžia na ochladzovanie vody a odvádzanie prebytočného tepla z výrobného, resp. technologického procesu. Zabezpečujeme dodávku a montáž chladiacich jednotiek presne na mieru vašej firmy.

Chladenie foriem vo výrobe

Navrhujeme a realizujeme riešenia pre chladenie foriem v lisoch. Mikroprocesorom riadená teplota, úspora nákladov a zníženie stopy zariadenia je samozrejmosťou. Naše služby chladenia foriem vo výrobe využil závod Franke Slovakia v Strečne.

Chladenie konferenčných priestorov

Realizujeme chladiace systémy pre prednáškové sály a najrozmanitejšie konferenčné priestory. Využívame kapilárne rohože, chladiace panely i chladiace stropy. Naše riešenie využila aj Fakulta informatiky a informačných technológií STU v Bratislave.

Chladenie galérií a výstav

Dodávame extrémne presné chladiace systémy pre galérie a výstavy, ktoré zabezpečia primeranú teplotu pre vzácne exponáty či obrazy. Našu realizáciu pri výstave obrazov využila aj Slovenská Národná Galéria v Bratislave.

Rozvody ku koncovým prvkom

Navrhujeme a realizujeme rozvody chladenia a inštalujeme koncové zariadenia na báze konvektorov (Fancoilom). Zariadenia môžu byť vstavané, voľne stojace, resp. závesné. V moderných budovách sa najčastejšie využívajú zariadenia vstavané do podlahy.

Referencie

Na kvalite si potrpíme bez ohľadu na to, či riešime projekt obytného domu alebo priemyselného objektu. Pozrite si, ako pracujeme v našej galérii zrealizovaných projektov.

Chcete s nami spolupracovať?